Thanks Michal Krninsky again for providing amazing pictures and service. We were looking for an English speaking local photographer in Czech Republic and Michal has done an excellent job capturing all the 'special moments’ which is exactly what you want on your wedding day. The wedding photos have been amazing to show our family and friends from around the world that couldn’t make our day and all of them have said they were beautiful and angelic for our winter Czech wedding.

Katarina & Rumi (23.12.2016)
"Just a quick note to say THANK YOU again. Especially for being totally patient. The photos are lovely - big thanks to you both for your excellent work!"

Jessica & Guy (24.10.2016)
"Dear Michael, for the first, many thanks for the wonderful pictures. They are very very good........it was a good idea to wait at the end for the sun ;)"

Julia & Thomas (3.10.2016)
Fotky jsme všichni viděli už asi milionkrát, jsou opravdu nádherné, jsme hrozně nadšení!!! Opravdu úžasná práce, nevěřila bych, že i nám to může na fotkách tak slušet! Fotky celá rodina obulela. Opravdu je všichni hrozně chválili a i ti, kteří na začátku vůbec nechápali, že chceme mít profesionála uznali, že strejda z "Horní Dolní" se "supr foťákem" (jak namítala babička), by tohle rozhodně nedokázal. Z fotek je hrozně cítit atmosféra a hloubka a to byl přesně můj sen :-)

Nikola & Jonáš (18.6.2016)
S Michalem Krninským jsme byli maximálně spokojeni, je neuveřitelně milý a ten den byl i díky němu opravdu nezapomenutelný. Jsme z Prahy, ale svatbu jsme měli v Českém Krumlově a na Michala jsem narazila opravdu náhodou na internetu a hned na první pohled (fotografii) jsem věděla, že bych ho chtěla oslovit na focení naší svatby. Jsme strašně rádi, že jsme ho oslovili a opravdu si jsme maximálně jistí, že jsme neudělali chybu. Focení bylo velmi příjemné, uvolněné, při focení byla sranda a já jsem se cítila opravdu krásně a vyjímečně. Fotky, které máme, tak nám všichni, kteří je viděli neuvěřitelně pochválili a říkali, že hezčí fotky neviděly. Rádi bychom s fotografem udrželi spolupráci i při focení našich potomků a rodinných důležitých událostí. Potomek je už v dohledu, tak se už teď těším na krásné fotky, které zachytí další fázi našeho společného života.

Petra & Jirka Scháňkovi
"Pan Michal Krninský nám poskytl fotografické služby na naší svatbě v létě roku 2013. Je to jemný, distingovaný a milý člověk s citlivostí pro detail a pro tu správnou milisekundu, kdy má stisknout spoušť. Od prvního setkání jsme viděli, že ví, co dělá, a jak je to nejlepší pro naši nejmilejší památku – svatební fotografie. Setkali jsme se před svatbou, kdy jsme podepsali rezervační smlouvu a mluvili o našich představách a zkušenostech, přes internet jsme pak dolaďovali všechny detaily a domlouvali organizaci. Vše šlo hladce a byla to vždy milá komunikace. Přímo na svatbě se pan Krninský projevil jako chápající, vstřícný a milý svatebčan, který i ve vypjatějších chvílích a mezních situacích zachoval pevný postoj a podpořil naši věc. Je na něm vidět, že fotografie je jeho prací i koníčkem. Vychutnal si chvíle, kdy zobrazil naše tváře a postoje v nejvěrnějším tvaru tak, jak sami sebe známe a mnohdy tak, jak bychom si přáli vypadat. S panem Krninským jsme velice spokojeni a přesvědčeni, že je vskutku nadprůměrně pozorný a především technicky zdatný. Těšíme se, že budeme mít brzy příležitost opět se nechat panem Krninským fotit. Vřele ho doporučujeme našim přátelům a chceme ho doporučit i vám!

Iva & Ondra Bergmannovi
"Když jsme s přítelkyní hledali fotografa pro náš „den D“ báli jsme se, že nenajdeme. Kritéria byla velmi svazující. Já jako detailista jsem listoval všemi možnými a bohužel často absolutně nemožnými, prezentacemi různých fotografů působících na jihu Čech. Po tom, co jsme zjistili cenové reálie, se kterými jsme se holt museli smířit, měli jsme problém, že fotky často neuspokojovaly naše nároky na kvalitu a stručně řečeno – když nemá fotograf to správné oko, photoshopem to už nezmění. Až jsme se nakonec prokousali k panu Krninskému. Byl jiný – přemýšlel nejen o své práci, ale i o nás, přijel se předem podívat na lokaci naší svatby, aby se mohl připravit a i s cenou jsme byli spokojeni. Jako většina mužů si focení až tak neužívám, proto jsem u Michala ocenil, že nepřekážel. Znáte ten pocit, že prostě kamkoliv se kouknete na vás někdo zírá přes objektiv a nedej Bože vás stále šteluje do nepřirozených pozic? S Michalem jsme to nezažili a i proto byl celý den takovým tichým paparazzi, který si své snímky neschoval pro sebe, ale dal nám krásnou památku na celý život. Ano, od svatby v září 2013 jsme se s Michalem dohodli už na dalších dvou focení. To je pro mě ta nejlepší reference, pokud si s někým lidsky i profesně sednete a těšíte se na další spolupráci."

Dagmar & František
"Poměrně neradi se oba dva fotíme, ale pan Krninský byl tak bezprostřední, že jsme se s ním fotit nebáli, ba naopak. Bylo to fajn. Líbilo se mi, jak před ukončením slavnostního oběda na chvilinku odešel a během té doby vybral místa, kde by bylo vhodné fotit. Takže jak oběd skončil, nemuseli hosté zbytečně dlouho čekat. Zkušeně nás instruoval, co přesně máme dělat. Měl spoustu hezkých nápadů. Po přesunu na "after party" a rozjetí párty jsme se na chvíli i s fotografem "vypařili" k místnímu starodávnému vlakovému nádraží, tam už jsme se s manželem tak uvolnili, že jsme měli i vlastní ztřeštěné nápady na focení, které nám pan fotograf pomohl zrealizovat. Moc jsme si to užili. Určitě doporučujeme."

Petra & Karel
"Fotografování jsme si velmi užívali. Pan fotograf je moc milý, má skvělé nápady, krásně pracuje se světlem a navíc umí zachytit krásné okamžiky, což je u fotografie velmi důležité a né každý fotograf má tento dar. Je skutečným profesionálem ve svém oboru. Můžeme vřele doporučit. Ani na chvilku nezalitujete."

Alča & Honza
"Michal Krninský pro nás byla nejlepší volba! Je to milý člověk se spoustou super nápadů na focení... kdo by to řekl, že ve svatební den polezeme s manželkou na posed. Pan fotograf dostal na místě nápad a stálo to za to, ty fotky jsou fenomenální. Za práci kterou odvádí je to finančně více než dobré. Ano dá se sehnat levnější fotograf, ale ten rozdíl v kvalitě snímků/nápadů/zpracování je neuvěřitelný. Pana Krninského můžeme jen doporučit, je to opravdový profesionál!"

Stáňa & Dušan