Michal Krninský

SVATEBNÍ, PORTRÉTNÍ, REPORTÁŽNÍ A REKLAMNÍ FOTOGRAF.

Fotografování svateb, portrétů, plesů, reportážní fotografie, produktová fotografie, reklamní fotografie, virtuální prohlídky, fotoateliér, rodinná fotografie, fotokurzy, poradenství.

O MNĚ

Fotografuji od svých 10ti let, tehdy jsem dostal k narozeninám od svého pradědečka filmový fotoaparát Lubitel. Fotografie a celý proces vyvolání filmu mne uchvátil, což mi zůstalo dodnes. Proto se rád vracím k fotografování na film a ručnímu zpracování fotografií. Začínal jsem s fotoaparáty středního formátu 6x6 (Lubitel, Flexaret), poté Zenit, Praktica, Canon a Nikon. Již jako student gymnásia jsem uspořádal dvě autorské výstavy (Měsíc ve dne) 14.2.2003 - 12.3.2003 a (Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích) 1.10.2004 - 31.10.2004

Profesionálně fotím od roku 2005. Mám téměř 8 let zkušeností s fotografováním dětí v mateřských a základních školách. (2005 - 2013)
Svatby jsem začal fotit v roce 2008. Kromě svateb a portrétů se zaměřuji také na reklamní a produktovou fotografii. V posledních letech pořádám fotokurzy pro začátečníky a pokročilé.

"Fotografie dokáže zastavit čas, zmrazí myšlenky, pocity, které zrovna prožíváme a vyvolá je zpět, když se na fotografii díváme v průběhu let. Smyslem mé práce je rozdávat radost prostřednictvím fotografie."

Těším se na setkání s Vámi!

SPOLUPRACUJI

Le Maestro
Stylové svatby
Magic pictures